Nasze Usługi

Mamy ponad 10letnie doświadczenie w zakresie montażu instalacji wodno - kanalizacyjnych, instalacji grzewczych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Zajmujemy się naprawą nie tylko drobnych usterek hydraulicznych , lecz również świadczymy pełną obsługę inwestycji posiadając do dyspozycji odpowiedni sprzęt, materiały oraz doświadczenie i praktykę.

Przedstawimy Państwu, oczywiście, tylko część zakresu naszej działalności. Zajmujemy się montażem urządzeń gospodarstwa domowego, bez których w obecnych czasach chyba już nikt nie wyobraża sobie życia. Montujemy w mieszkaniach i domach klientów kuchenki gazowe i elektryczne, pralki, oraz aby odciążyć przeglądy klimatyzacji w biurach nasze klientki od jakże mozolnego mycia naczyń, także zmywarki.

Montaż urządzeń łazienkowych jest dla nas chlebem powszednim. Stykamy się z nim pomagając i doradzając w aranżacji przestrzeni kąpielowych. Instalacją umywalek, wanien, czy też kabin prysznicowych zajmują się nasi specjalnie do tego przeszkoleni pracownicy. Przy realizacji tego typu projektów za cel stawiamy sobie komfort korzystania z urządzeń kąpielowych, ich jakość oraz jakość naszego wykonania projektu.

Świadczymy też usługi w systemach PP i ALU-PEX, systemów rur zaciskanych. Pod tyminazwami kryją się systemy instalacji sanitarnych i grzewczych, które są przeznaczone do zamontowania instalacji ciepłej i zimnej wody oraz centralnego ogrzewania. Są to bardzo nowoczesne rozwiązania. Ich łatwość w montażu umożliwia wykonanie pełnej instalacji w szybki i przyjazny dla środowiska sposób. Też właśnie coś podobnego rozważałem, tylko chciałbym mieć rozdzielacz w kotłowni żeby tej studzienki nie robić i w razie jakiegoś problemu siedzieć w garażu (powiększyłem go specjalnie dla "kotłowni"). Zastanawiałem się czy przy moim rozwiązaniu kolektory nie będą się szybciej regenerowały? Wyobrażam to sobie tak, że zimny glikol w rurce nie płynie tuż obok rurek które już odebrały ciepło z gruntu. Chyba nie na kręciłem za bardzo
A na oku mam: Przekabinowane to troszke. Ja u siebie prosty odcinek rury mam nad spirala. Po przysypaiu spirali zostal uzlozony nieco wyzej i dopiero zasypany. Nie wiem czy to wogole ma jakies znaczenie dla szybkosci regenracji jak to okreslasz, czy to tylko tez niepotrzebna kombinacja.Chociaż z założenia układ dobrze napełniony i odpowietrzony jest układem zamkniętym, więc skąd miałby się zapowietrzać? może banalne pytanie, ale w samochodzie układ działa (wiem nie te odległości i w ogóle, ale nurtuje mnie to pytanie)
Zwróć uwagę na moc pc. ,,6" przy 0/35 ma moc 6,8 kW. Większą część sezonu DZ będzie miało pow. 5* a nawet 10* i moc będzie dużo wyższa. Dla 105 m2 i standardowym dobrze przypilnowanym dociepleniu i tak będzie sporo przewymiarowana. Działkę masz niezbyt dużą. Na twoim miejscu zainteresowałbym się odwiertami. Jeżeli DZ nie będziesz robił sam to powinny wyjść niewiele drożej.

Jesli mozna studzienki uniknac, to tylko lepiej. To juz musisz sam ocenic. W niej nie ma nic do roboty, jesli nie masz pecha.

Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami od wszelkiego rodzaju instalacji hydraulicznych i wodno-kanalizacyjnych. Poświadczają to nie tylko zrealizowane projekty, ale także certyfikaty, które udało nam się uzyskać przez lata naszej działalności. Nasze usługi obejmują także swym zakresem montaż centralnego ogrzewania w budynkach prywatnych i biznesowych. Montujemy również, obecnie coraz bardziej popularne rozwiązanie, jakim jest, z całą pewnością, centralne ogrzewanie w wydaniu podłogowym.

Dziedziną naszej działalności są także bardziej prozaiczne i często spotykane zdarzenia związane z hydrauliką. Problemy takie jak wymiana armatury, udrażnianie odpływów kanalizacyjnych albo naprawa spłuczek to standardowe działania, którymi się zajmujemy. Wręcz każdego dnia mamy po kilka zgłoszeń związanych z tego typu codziennymi trudnościami.
Interesowałem się odwiertami, ale koszta są zbyt duże, poza tym trzeba robić jakieś badania za 2 000 , pozwolenie ze starostwa, plus cena za m odwiertu. DZ będę robił sam, koparkowego mam kumpla, może coś zejdzie z ceny po znajomości i tylko trzeba zgłosić, bez pozwolenia na budowę
Właśnie z pompą to mam dylemat, jedni mówią że lepiej w razie czego przewymiarować, a z kolei doradca Galmetu powiedział że jak za duża moc pompy to szybciej się zużyje sprężarka, ponieważ częściej będzie się włączać, a każda ma określoną ilość włączeń. Oczywiście chciałbym korzystać z nocnej taryfy, więc może ta mniejsza pompa pochodzi dłużej, a też "naładuje" podłogówkę. Sam nie wiem, co robić
Remontujemy instalacje gazowe, instalacje co, wodne i sanitarne. Przeprowadzamy ich cykliczne przeglądy. Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnego doradztwa w zakresie usług hydraulicznych.

Usługi hydrauliczne

Skorzystaj z usług hydraulicznych naszej firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość usług i dbałość o szczegóły.


Hydraulik Warszawa, usługi hydrauliczne Warszawa, instalacje hydrauliczne Warszawa
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one