O naszej firmie

hydr.jpg
Hydraulik Warszawa
Witam, nazywam się Robert, jestem hydraulikiem. Od ponad 10 lat zajmuje się wykonywaniem usług hydraulicznych, pracujemy na potrzeby zarówno dużych inwestycji, jak i wykonaniem instalacji hydraulicznych, CO, wod-kan w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, czy biurach. Masz awarię, planujesz przebudowę instalacji hydraulicznej, chcesz przenieść grzejniki, czy podłączyć kuchenkę gazową zadzwoń do nas, Wykonujemy wszystkie podstawowe napraw i prace hydrauliczne, nasi wykwalifikowani hydraulicy mogą wymienia zawór, zlikwidują irytujące kapanie z kranu, pomogą gdy rura od ciepłej wody, czy grzejnika przecieka, przepchają odpływ z toalety, sprawimy ze grzejnik zacznie grzać, wymienią kran, spłuczekę toaletową, podłączą kuchenkę gazową, czy uruchomią kocioł CO. Pow zewnetrzna takiego zasobnika to 3,26m2 x2 szt = 6,52m2wodą.Klimat będzie się zmieniał niezależnie czy będziecie palić węglem czy starymi skarpetami bo to akurat nie ma wpływu na klimat tylko na czystość powietrza w miastach ,nieprawidłowa zabudowa brak kominów powietrznych . Zmiany klimatu mają związek z ruchem precesyjnym ziemi półkula północna będzie się nagrzewać a południowa schładzać zmiany te będą postępowały szybko susze ,powodzie , tornada ,tsunami ,wielkie pożary ,zlodowacenia na półkuli południowej ruchy tektoniczne ziemi wybuchy wulkanów nagrzewanie się oceanów .Migracje ludności z kontynentów afrykańskich ,azjatyckich i południowej ameryki na północ .Brak żywności głód wojny .
Nigdy wcześniej podobna sytuacja nie miała miejsca. Zaistniały stan rzeczy spowodowany jest tegorocznymi obfitymi opadami, jak również małą liczbą dni słonecznych latem i niską temperaturą. Grunt dookoła domu - to około 80-130cm ziemi, pod nią ił, glina, generalnie warstwy nieprzepuszczalne.
Dookoła domu położone są drenaże. Zarówno one, jak i rury spustowe z rynien wyprowadziłem do 2 studzienek w ogrodzie (głębokich na 4 kręgi).
Nigdy przedtem nie było problemów z nadmierną ilością wody, nawet po intensywnych ulewach (9 lat).
Podczas budowy domu, nie było utwardzonej drogi, była tylko droga polna. 5 lat temu wykonano modernizację drogi. Położono sieć wodociągową, kanalizację sanitarną oraz kanalizację burzową. O ile przyłącza kanalizacji sanitarnej zostały wprowadzone w teren posesji, to "burzówka" odbiera wyłącznie wodę z kratek ściekowych umieszczonych na ulicy. Przyłączy burzowych nie wykonano. Obecnie sytuacja stała się niezwykle niebezpieczna, ponieważ nie daję powoli rady odpompowywać wody ze studzienek i powierzchni, wiem, że fundamenty stoją w wodzie, nie tylko u mnie, ale również u sąsiadów. Może ktoś z Was zderzył się z podobną sytuacją i ma jakąś koncepcję... Przede wszystkim wydaje się, że należałoby rozstrzygnąć, czy podczas budowy kanalizacji burzowej powinny zostać wykonane przyłącza i czy ich nie wykonanie nie jest naruszeniem jakichś przepisów. Na pewno ciągłe odprowadzanie wody poprzez drenaże, do burzówki, zapobiegło by takiemu nasączeniu gruntu.
Zasobnik o wymiarach 150cmx75cm bedzie mial okolo 480 litow (doliczajac ocieplenie)
Pow zewnetrzna 4,42m2.1. Czy większa ilość kolektorów niż zalecane minimum (420m pe32 przez Galmet) poprawi COP?
Ja myślę o 4 x 200m pe 32 (grunt raczej piach, miejscami glina)
2. Czy z tym poradzi sobie pompa obiegowa?
3. Może lepiej pe 40 ?
4. Czy lepiej kopać głębiej np 2m czy tylko poniżej strefy przemarzania 1,4?
Proszę ocenicie mój "profesjonalny" rysunek kolektorów.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję
Odległości między spiralami (zygzaki) 5m szerokość wykopu 2m, odległość między rurami na linii prostej 1m.
Pompa 6 lub 8 kW, doradca z Galmetu proponował mniejszą pompę i zbiornik biwalentny 250l dla parterowego domu 105 m2 i 30m2 ogrzewanego garażu (całość podłogówka) plus c.w.u. Wstępne wyliczenia OZC ok. 40 kWh/m2/rok.
Dodaję również czysty arkusz, może ktoś o dobrym sercu zaprojektuje lepiej klimatyzacja Warszawa

Daje to pow zewnetrzna o 47% wieksza przy 2 zasobnikach. O tyle tez najprawdopodbniej zwieksza sie straty ciepla z tytulu zamiany jednego zasobnika na 2 mniejsze o podanych wymiarach. Szacunek jak widzisz byl nawet nieco zanizony.
Jak bym gdzies sie machnal, to smialo mnie poprawiaj.
Przyjechał "hydraulik", piszę w cudzysłowie ponieważ po tej fuszerce nie jest godzien tego tytułu. Podłączył piec bez zaworu mieszającego, bez zaworu umożliwiającego pracę grawitacyjną, i na dodatek przerobił mi układ na zamknięty. Ale... po roku To jest typowy mini staw hodowlany.A dlaczego nie połączyć zbiornikow równolegle?
TZN. Zbiornik 1 - rownolegle - Zbiornik 2
Zbiornik 1 (plaszcz + wezownica szeregowo) pogotowie kanalizacyjne Warszawa
Zbionik 2 (plaszcz + wezownica szeregowo)
Cena przemiawia za zastosowaniem takich zbiorników.
Rzeczywiscie Galmet ma dosc pokazny wybor.
Probuje znalezc takiego, ktory ma zarowno plaszcz jak i wezownice.
Po spięciu ich razem, powierzchnia wymiany powinna byc dostateczna dla PC.
Sztuczny zbiornik.
Ten co to wprowadził na mapę jako wody stojące, to chyba był po browarku.
Skoro wody stojące, to przejdź sie do kogoś kumatego, zapytaj jak to zlikwidować, bo stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia.użytkowania stwierdzam że nie wyrobię na węgiel, piec pożarł mi prawie 4,5t, wnioskuję że woda która wraca jest za zimna. Przeglądając wuja google dużo się naczytałem, i postanowiłem sam zamontować taki zawór, ponieważ nikogo nie mogę się doprosić aby mi zamontował. A zima tuż tuż. Wykorzystałem Twój pomysł w jednej instalacji z pompą ciepła - dwa podgrzewacze dwupłaszczowe ze stali nierdzewnej 140l połączone szeregowo.
Nie jest może idealnie, bo ciepła woda podgrzewa się w dwóch cyklach, ale za to dużo taniej niż w dedykowanym do PCi podgrzewaczuZimny powrót nie jest przyczyną nadmiernego www pogotowie wodociagowe zuzycia opału. Najpierw ociepl dom, bo to jest podstawowym warunkiem mniejszego zuzycia opału, zawór 4-drozny poprawia pracę kotła, ale to nie jest tak ze po jego zainstalowaniu nagle i stosunkowo duzo spadnie zuzycie wegla. Twoje wnioski nie są prawdziwe.Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 plus nieogrzewana piwnica 40 m2. Pompa ciepła 7,7 Viessmann Vitocal 222-G.Uruchomiona 2010r. Wbudowany zbiornik na CWU 170 ltr. 100 % podłogówka. DZ pionowe 2x80 mb. Ściany suporeks 24 cm + styro 20 cm grafitowy swisspor 0,031. Poddasze 30cm wełny. Okna 3-szybowe 6 - komorowe, U szyby 07, okna pewnie koło 1. Wentylacja mechaniczna z reku Vitovent 300 - 300m3/h z automatycznym baypasem. http://pogotowie-wodociagowe.pl/usuwanie-awarii-sieci-kanalizacyjnej/ Oczyszczalnia Eko-Bio 2500. Odkurzacz centralny Beam SC 335 Platiniumale śliczny! Naprawdę chcesz to cudo zasypać? Szkoda, że nie da się odkupić i przenieść do mnie...

Powodzi nie będzie - woda pod górkę się nie wdrapie, tylko tamten fragment może zamienić się w bagno i podtopić drzewa, które uschną.Też chętnie się dowiem jak zasypać coś co geodeta oznaczył mi na mapie jako Ws, czyli wody stojące. Wymiary: 3m x 2 m, głębokość 1 metr.

W miejscu stawiku będzie w przyszłości stał dom. Staw zbiera deszczówkę z działki, ale jak jest sucho to wysycha praktycznie całkowicie (odrobina wody w najgłębszym miejscu pozostaje).

Geotechnik, który badał działkę poradził mi następujące kroki:
- wypompować wodę
- wybrać z dna muł i inne resztki organiczne
- zasypać i odpowiednio utwardzić

Czy potrzebuję jakieś pozwolenia wodno-prawne czy coś innego, aby go zasypać?
Mam w planie zakup zaworu czterodrożnego Afriso, siłownika zaworu, regulatora pokojowego TECH oraz sterownika do tegoż zaworu. Z elektroniką nie będzie problemu, potrzebuję tylko porad jak sb poradzić z montażem
planuję budowę domu jednorodzinnego w Łodzi i w najbliższym czasie PGE ma wykonać przyłącze docelowe dla mojej działki (skrzynka w granicy). Przyłącze ma być realizowane na moc 14kW jednak na czas budowy planowałem podpisać umowę na prąd budowlany (taryfa C11) na 7kW bo jak wiadomo opłata stała w przypadku prądu budowlanego jest dużo wyższa (nawet jak nie ma zużycia).Ocieplenie jest faktem ,problem jest zupełnie gdzie indziej.Jest grupa naukowców ,którzy udowodnili a+b ,że 90 % ocieplenia planety ma związek z naturalnym cyklem planety. Trudno ich szukać w oficjalnych mediach.Aktywność słońca ,oraz odległość słońca od ziemi ma ogromny wpływ na temperatury.Natomiast oficjalnie człowiek jest odpowiedzialny w 100%. Odkryjcie komu i dlaczego jest to potrzebne ,i zrozumiecie jeden z największych manipulacji medialnych ostatnich 100 lat. Ale co ma piernik do wiatraka.A w średniowieczu mnisi pod Toruniem uprawiali winorośl. Potem nasi przodkowie udawali się saniami do Szwecji przez morze Bałtyckie. Czy wtedy też był katastrofalny wpływ antropomorficznego co2 W przyrodzie nie ma coś takiego jak stały klimat.Nie było przemysłu a w średniowieczu uprawiano winorośl w Polsce.W XVII wieku można było przejechać saniami do Szwecji po zamarźniętym Bałtyku. Te USA to jakieś dziwolongi, po 2000 roku kierowali biznes ubezpieczeniowy w finanse, banki , fundusze emerytalne i ubezpieczenia na życie, bo w związku z dużą aktywnością słońca do 2025 roku należało się liczyć z wichurami, tornadami, cyklonami, burzami, suszami i chwilowymi nadmiernymi opadami co będzie skutkować częstymi i dużymi wypłatami z polis majątkowych. Teraz słońce od 2 lat jest w fazie zamrożenia co niebawem odczujemy na własnej zmarzniętej skórze, bo ze słońca docierają resztki ciepła z okresu wybuchowego szaleństwa magmy na SŁONECKU jak mówi wnusio " to nie błyscy to słonecko" babo. Przynajmniej przyroda przepychanie kanalizacji Warszawa wymierza sprawiedliwość uświadamiając Amerykanom jak to jest gdy płoną nasze domy i trzeba uciekać by ratować życie, a i tak nasi bliscy giną ,a nasz dobytek przepada. Niech wiedzą co czuli Wietnamczycy., Egipcjanie, Irakijczycy, Libijczycy,którym oni chcieli na siłę narzucić "swoją demokrację". Zmiany klimatu są naturalne, nie mamy na nie wpływy, ale na to, czym palimy w piecu już tak, bo ilość co2 nam nie przeszkadza, a zwiększona nawet pomaga (w tych epokach ludzie żyli dłużej, o czym mówi chociaźby bliblia), ale jeśli palimy świństwem i z kominów wydostają się rakotwórcze trucizny, to z tym należy walczyć

Usługi hydrauliczne

Skorzystaj z usług hydraulicznych naszej firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość usług i dbałość o szczegóły.
zwłaszcza że to ceny netto, a przyłącze krótkie, no chyba że to przewiert pod drogą. Tak czy inaczej materiały czyli nawiertka, zasuwa, przedłużka, skrzynka, rura pcv, wodomierz, zawory to koszt w porywach 700 zł, do kupienia w każdym sklepie wod-kan. Tyczenie wody ... na odcinku 7 m pierwsze słyszę, tam nie ma co tyczyć, inwentaryzuje się dopiero po wybudowaniu domu bo po co wcześniej skoro rurę można ułożyć w sumie dowolnie, jak Ci będzie wygodnie, a to dopiero będzie widać jak dom stał będzie i roboty ziemne się pogotowie kanalizacyjne kończyć będą. Badanie wody też uważam za zbędne teraz bo na czas budowy zużyjesz tyle wody że rurociąg sam się oczyści, a ewentualne badanie wykonać przed uruchomieniem instalacji w domu. Z resztą wodociągi mają zapewnić czystość wody. Mnie przyłącz wody kosztował ok 1500 zł. Z chodnika obok działki, jakieś 5 m od przyłącza, bez geodety. Projekt trzeba mieć tylko, u mnie koszt ok 250 zł (w nim ksero mapy do celów projektowych). Co do kanalizy to już kwota uzależniona jest od tego jak się będą wpinać w rurę główną, przykanalik, studzienka to może faktycznie kosztować trochę.

Hydraulik Warszawa, usługi hydrauliczne Warszawa, instalacje hydrauliczne Warszawa
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one