Prowadzimy pełną gamę prac hydraulicznych i grzewczych dla prywatnych klientów indywidualnych na terenie całej Warszawy . Pracujemy czysto, schludnie i mamy szacunek dla cudzej własności w trakcie naszej pracy . Wiemy, że jesteśmy w waszym domu i chcemy , aby nasza praca odbywa się w najszybszym możliwym terminie, sprawnie i bez problemów.
W swojej ofercie mamy: klimatyzacja do firmy
przecieki
- montaż podłaczeń hydrauliczych
- udrażnianie zablokowanej kanalizacji
- instalacje pralek wraz z podłaczeniami
- wymiana kranów
- wymiana zaworów
1) Do pewnego stopnia tak
2) Zalezy jaka to pompa - jakiej mocy chociaz podaj - ale w wiekszosci wypadkows da rade
3) IMHO nie ma potrzeby. Dobiegowa i owszem.
4) W zaleceniach czytalem, ze wlasnie 1,30-1,50m zakopuja. Glebokosc w okolicach 1,50m wydaje sie byc rozsadna. Jak zakopiesz na 2m tez pewnie nic sie nie stanie.Dzisiaj będąc w PGE zostałem poinformowany, że skoro zamówiłem przyłącze na 14kW to na czas budowy muszę podpisać umowę na 14kW. Opłata miesięczna nawet jak nie będę używał prądu wyniesie około 150zł co mnie zabiło i że moc będę mógł zmniejszyć jak się wprowadzę i przejdę na taryfę dla gospodarstw domowych. Kwestia jest taka, że wtedy to 14kW będę potrzebować i nie zamierzam go zmniejszać. Zmniejszyć chcę teraz na czas budowy a mówią, że nie mogę. Moje pytanie brzmi czy rzeczywiście muszę podpisać umowę na czas budowy na zamówione 14kW czy mnie wprowadzono w błąd?

Pewnie to nic nie zmieni ale składając jakieś pół roku temu wnioski o warunki techniczne składałem dwa osobne: jeden na wspomniane przyłącze docelowe (14kW) i drugi na przyłącze tymczasowe (napowietrzne, 7kW) na czas budowy. Jakiś czas później zostałem jednak poinformowany przez PGE, że będą realizować przyłącze docelowe szybciej i że tego tymczasowe nie ma sensu robić i abym wypowiedział umowę na nie co też zrobiłem. W tej chwili jednak wychodzi na to, że chcąc mieć prąd na budowę będę musiał płacić za 14kW a nie za 7kW tak jak chciałem.

Z rysunkiem troszke "przekombinowales". Jak wykapie corcie,to Ci wieczorem wrysuje "moja wizje" (chyba, ze ktos to zrobi wczesniej).

Podaj jeszcze odlegosc domu od tej strony gdzie masz 50m kawalek ogrodzenia.(juz sie dopatrzylem ze 8m)
remonty instalacji wod-kan
naprawy i instalacje sanitarne
grzałki nurkowe
naprawy pryszniców
naprawy i instalacje pomp
grzejniki i zawory
termostat problemy
instalacje ciepłej wody
wymiana rurociągów
montaż bideów
Instalacje ciepłej butli
Instalacje bojlerów
zainstalowano zbiornik na wodę klimatyzacja do firmy
Zalozenie jest takie, ze kopiesz 3 rowy po <>45-50m i szerokie na 1m. Odstep miedzy rowami to 2m (lub wiecej jesli sie da na ogrodzie - nie musza byc idelanie w lini prostej) W kazdy row ukladasz spralny kolektor z jednolitego odcinak rury 200m - IMHO wystarczy PE32, ale PE40 w niczym nie przeszkodzi poza kosztami samej rury i glikolu. Rury starczy na uzlozenie spiralki i powrotu. Rury schodza sie w studzience rozdzielczej i od studni idziesz dobiegowkami PE40 do kotlowni.
Wyjdzie Ci kolektora 3x200m. Zakladajac nawet 25W/m2 kolektora, bedziesz mial do dyspozycji jakies 6,5kW mocy chlodniczej do wykorzystania (to szacunki dla naprawde podlego pod wzgledem energetycznym gruntu i bardzo zanizone) wiec dla pompy 8kW jest jak najbardziej odpowiedni (zakladam ze taka minimalna potrzebujesz dla swojego domu).
hydr1.jpg
hydr3.jpg
hydr4.jpg
hydr5.jpg

Usługi hydrauliczne

Skorzystaj z usług hydraulicznych naszej firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość usług i dbałość o szczegóły.
zwłaszcza że to ceny netto, a przyłącze krótkie, no chyba że to przewiert pod drogą. Tak czy inaczej materiały czyli nawiertka, zasuwa, przedłużka, skrzynka, rura pcv, wodomierz, zawory to koszt w porywach 700 zł, do kupienia w każdym sklepie wod-kan. Tyczenie wody ... na odcinku 7 m pierwsze słyszę, tam nie ma co tyczyć, inwentaryzuje się dopiero po wybudowaniu domu bo po co wcześniej skoro rurę można ułożyć w sumie dowolnie, jak Ci będzie wygodnie, a to dopiero będzie widać jak dom stał będzie i roboty ziemne się pogotowie kanalizacyjne kończyć będą. Badanie wody też uważam za zbędne teraz bo na czas budowy zużyjesz tyle wody że rurociąg sam się oczyści, a ewentualne badanie wykonać przed uruchomieniem instalacji w domu. Z resztą wodociągi mają zapewnić czystość wody. Mnie przyłącz wody kosztował ok 1500 zł. Z chodnika obok działki, jakieś 5 m od przyłącza, bez geodety. Projekt trzeba mieć tylko, u mnie koszt ok 250 zł (w nim ksero mapy do celów projektowych). Co do kanalizy to już kwota uzależniona jest od tego jak się będą wpinać w rurę główną, przykanalik, studzienka to może faktycznie kosztować trochę.

Hydraulik Warszawa, usługi hydrauliczne Warszawa, instalacje hydrauliczne Warszawa
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one